Міловський район


Документи для завантаження:


Міловська гімназія: прес-реліз, фото, виховні заходи 1, 2.


 


Міловська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 
Міловської районної ради Луганської області


Літній мовний табір ”Rainbow”

З 2 по 19 червня на базі Міловської ЗОШ І-ІІІ ступенів працював мовний табір ”Rainbow”. Протягом 14 днів у таборі відпочило 60 дітей. Вихованці були розподілені за віком у 3 загони : ”Stars”, ”Sun”, ”Friendship”.
З дітьми проводились різноманітні заходи розважального характеру. Були проведені екскурсії до Міловського центру зайнятості, пожежної частини, «Укртелекому», Козачого кінного театру, Краєзнавчого музею.
 Робота табору була спрямована на розвиток популяризації іноземної мови. Основний напрям освітньої роботи був на закріплення  та   використання іноземної мови в побутовому спілкуванні з урахуванням індивідуальних особливостей дітей. Щодня діти закріплювали вивчені на протязі навчального року знання, вчилися застосовувати набуті знання в спілкуванні з однолітками в побутовому спілкуванні. Вихователі розпланували навчальний процес таким чином, щоб робота в цьому напрямку реалізувалася не лише проведенням цільових заходів, але й ігровими моментами (рухливі ігри, дидактичні ігри), різноманітним дидактичним матеріалом (вірші, мультфільми, усмішки, пісні, казки).
 

Немає коментарів:

Дописати коментар